Pomysł, Projekt, Prototyp, Produkcja

Projektowanie Elektroniki

Masz pomysł na produkt? A może chcesz stworzyć elektronikę dla istniejącego produktu? Pomożemy Ci w tym! Zaprojektujemy, stworzymy prototyp oraz dokumentację potrzebną do produkcji seryjnej. Na koniec wyprodukujemy dla Ciebie gotowe wyroby.

Sterowania

Projektujemy elektronikę dla urządzeń AGD

Od początku istnienia firmy projektujemy elektronikę dla urządzeń AGD. Współpracujemy z największymi firmamy w Polsce dla których wykonujemy nowe i modyfikujemy projekty. Mamy za sobą wiele wprowadzonych produktów na rynek.

Dlaczego warto zaprojektować elektronikę w EAE Elektronik

Ponad 1000 zrealizowanych projektów oraz wieloletnie doświadczenie dają nam przewagę nad konkurencją. U nas nie musisz czekać miesiącami na projekt.

Wieloletnie doświadczenie

Zapewniają precyzyjne lutowanie komponentów przewlekanych.

Nowoczesne rozwiązania

Posiadamy opracowane gotowe rozwiązania sterowania mową oraz gestami, które możemy integrować z dowolnymi urządzeniami.

Optymalizacja kosztów

Podczas projektowania dokładamy wszelkich starań, aby użyć jak najmniejszej liczby komponentów.

Deska rozdzielcza, sterowania klimatyzacją

Produkujemy elektronikę dla branży automotive

Wiemy jak ważnym aspektem w branży motoryzacyjnej jest bezpieczeństwo i niezawodność. Dlatego elektronikę produkujemy z dbałością o najmniejszy szczegół.

Capacity Touch, Interfejsy HMI i LCD

Zaawansowane technologie i rozwiązania

Niezawodność i trwałość naszych rozwiązań to jedne z kluczowych elementów, które pozwoliły nam na wypracowanie trwałej pozycji na rynku elektronicznym.

Technologie dotykowe

Przełączniki i slidery pojemnościowe. Nie podlegają one zużyciu w czasie eksploatacji, oraz zapewniają cichą pracę. W wielu przypadkach pozwalają również na wyeliminowanie dodatkowych komponentów zmniejszając koszt rozwiązania.

Sterowanie silnikami BLDC

Posiadamy bogate doświadczenie w budowie energooszczędnych sterowników do silników BLDC PMSM, w tym rozwiązań bezczujnikowych, wykorzystujących sterowanie wektorowe FOC. Zaletą naszego rozwiązania jest wysoka sprawność energetyczna, a zastosowanie wariantu bezczujnikowego obniża koszty i poprawia niezawodność produktu.

Interfejsy człowiek-maszyna (HMI, LCD)

Tworzymy interfejsy wykorzystujące kolorowe wyświetlacze LCD ze sterowaniem dotykowym. Wyświetlacz o rozmiarach 5"-7" pozwala na prezentacje dużej ilości informacji, przy zachowaniu przejrzystości i intuicyjnej obsługi. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań HMI jest duża atrakcyjność wizualną produktu.

Atrakcyjne listwy i panele LED

Projektujemy listwy i panele oświetleniowe LED o nietypowych kształtach. Dobieramy komponenty najlepiej pasujące do aplikacji klienta. Tworzymy rozwiązania pozwalające na regulację temperatury barwowej oświetlenia.

Sterowanie gestami, IoT

Stosujemy nowoczesne rozwiązania

W ofercie posiadamy gotowe moduły do sterowania gestem, oraz do integracji z wiodącymi systemami sterowania głosem (Google Home, Alexa). Moduły możemy zintegrować z dowolnym urządzeniem.

Zaczynamy?

Zrób pierwszy krok, napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o Twoim projekcie. Napisz jakie są Twoje oczekiwania. Przedstawimy Ci naszą ofertę i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

napisz do nas
eae elektronik