Montaż powierzchniowy elektroniki

Montaż kontraktowy elektroniki - SMT

Zapewniamy automatyczny proces montażu powierzchniowego (SMT) komponentów SMD wraz z inspekcją pasty oraz automatyczną inspekcją optyczną AOI oraz X-Ray. Komponenty SMD mogą być montowane po obu stronach płytki zarówno w technologii ołowiowej lub bezołowiowej.

Linia montażowa SMT Fuji NXT III

Śledzenie komponentów SMD

Traceability

Monitorujemy i rejestrujemy procesy produkcyjne. Każda wykonana płytka elektroniczna otrzymuje unialny numer seryjny, a w bazie danych zapisywane są informacje o użytych komponentach SMD. Pozwala to na identyfikacje wadliwych dostaw komponentów.

Traceability

Co nas wyróżnia?

Montaż komponentów SMD przeprowadzany jest w całkowicie automatyczny sposób z zachowaniem wymaganych norm.

3

Linie produkcyjne SMT

Posiadamy automaty Fuji NXT, które gwarantują szybki i niezawodny montaż elektroniki.

X-Ray

Inspekcja Rentgenowska

Niezbędne urządzenie do sprawdzania poprawności montażu komponentów SMD, nowoczesnych układów wielowyprowadzeniowych, tj. BGA oraz CSP.

Optymalizacja

Ograniczamy niepotrzebne koszty

Przed wejściem projektu na produkcję konsultujemy i sugerujemy zmiany optymalizacyjne.

Znakowanie elektroniki

Identyfikacja wyrobu i partii produkcyjnej

Znakowanie elektroniki

Na życzenie klienta, płytki elektroniczne znakujemy etykietami termotransferowymi, które wytrzymują ekstremalne temperatury, oraz są odporne na zmywanie i ścieranie.

Inspekcja AOI, X-Ray

Kontrola jakości

Na każdym etapie montażu elektroniki przeprowadzana jest szczegółowa kontrola procesu. Zarówno automatyczna kontrola optyczna, kontrola rentgenowska oraz monitoring CCTV dają możliwość stałego nazdoru nad procesem produkcji.

Linia montażowa SMT Fuji NXT III

Strefa EPA

Nasza hala produkcyjna SMT jest klimatyzowana, co zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność pomieszczenia do montażu elektroniki. Hala zawsze utrzymywana jest w czystości i jest wolna od kurzu. Monitoring CCTV umożliwia ciągłą nadzór nad procesami produkcji i poprawnością montażu komponentów SMD.

Zaczynamy?

Zrób pierwszy krok, napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o Twoim projekcie. Napisz jakie są Twoje oczekiwania. Przedstawimy Ci naszą ofertę i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

napisz do nas
eae elektronik