Montaż przewlekany

Montaż konktraktowy THT

Montaż THT jest jednym ze sposobów montowania komponentów elektronicznych na płytce PCB. Jest to tzw. montaż przewlekany THT (Trough-Hole Technology). Wykonujemy go zgodnie ze standardami międzynarodowej normy IPC.

Śledzenie komponentów

Traceability

Monitorujemy i rejestrujemy procesy produkcyjne. Każda płytka elektroniczna otrzymuje unialny numer seryjny, a w bazie danych zapisywane są informacje na temat użytych komponentów.

Traceability

Co nas wyróżnia?

Wykonujemy lutowanie zarówno na fali selektywnej oraz powierzchniowej.

Dwie fale

Do lutowania selektywnego

Zapewniają precyzyjne lutowanie komponentów przewlekanych.

Traceability

Komponentów THT

Rejestrujemy komponenty wykorzystane w procesie produkcji każdego wyrobu.

Optymalizacja

Ograniczamy niepotrzebne koszty

Przed wejściem projektu na produkcję konsultujemy i sugerujemy zmiany optymalizacyjne.

Lutowanie

Fala laminarna i selektywna

Lutowanie

Płytki PCB po ułożeniu na nich komponentów przewlekanych poddawane są procesowi lutowania przy użyciu fali laminarnej lub selektywnej w technologii ołowiowej lub bezołowiowej.

Doświadczeni pracownicy

Doświadczeni pracownicy

W EAE Elektronik od początku istnienia firmy dbamy o wysokie kwalifikacje naszych pracowników. Państwa projektem zajmą się ludzie z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży elektronicznej, którzy w tym czasie zrealizowali setki skomplikowanych projektów.

Doświadczeni pracownicy

Strefa EPA

Nasza hala produkcyjna jest klimatyzowana, co zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność pomieszczenia produkcyjnego. Hala zawsze utrzymywana jest w czystości i jest wolna od kurzu. Monitoring CCTV umożliwia ciągłą nadzór kadry zarządzającej nad procesami produkcji.

Zaczynamy?

Zrób pierwszy krok, napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o Twoim projekcie. Napisz jakie są Twoje oczekiwania. Przedstawimy Ci naszą ofertę i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

napisz do nas
eae elektronik